#škodovkounadakar

Češi mohou slavit!

Zatímco na startu prvního ročníku kategorie bylo 21 aut a 3 kamiony, tak nadcházejícího ročníku se zúčastnilo 134 aut a 18 kamionů! Hned o pět míst za Klymčiwem s Böhmem skončili Zdeněk Ondráček a český motorkář Rudolf Lhotský (Toyota Land Cruiser) jako navigátor.

Všech patnáct Čechů ve startovním poli veteránské soutěže Rallye Dakar Classic dorazilo úspěšně do cíle. Nejúspěšnější byli Ondřej Klymčiw a Tomáš Böhm, kteří skončili s vozem Škoda 130 LR na čtrnáctém místě.

Po návratu z Dakaru ho čeká měsíční příprava dokumentárního Škodovkou na Dakar. Tento snímek bude mít slavnostní premiéru ve středu 16. února v karlínském divadle v Praze.“